Vaše cíle

Zdraví, kondice, tělesná váha, skvělý pocit, energie
Ať jsou Vaše osobní cíle jakékoli, můžete je dosáhnout nejlépe v Klubu Park Holiday. Jeho zkušený tým profesionálních trenérů a externích odborníků ve spojení se špičkovým vybavením a zařízením je předpokladem i zárukou jejich úspěšného dosažení.
Klubová atmosféra, příjemné prostředí, spojení s přírodou, široká nabídka sportovních a relaxačních aktivit, kulturní a společenské klubové akce a celá řada dalších doplňkových služeb Vás pohltí natolik, že dosažení Vašich cílů bude pro Vás zábavou, na kterou se budete vždy těšit.

Odbourejte stres

Ne vždy a ne všichni se při své návštěvě klubu věnují cvičení a pohybu. Členové přichází s cílem uvolnit se, odpočinout si, odreagovat se od starostí všedního dne. Proč si neudělat čas a netěšit se z relaxace v lázeňské zóně ClubWell nebo si nedopřát některou z procedur v salonu VitalBody! Uvolňující den můžete zahájit již zdravou snídaní ve sluncem zalitém Sportbaru, sousedícím s lázeňskou zónou. Ponořte se do vířivky, dejte si saunu nebo parní lázeň a dopřejte si uvolnění na relaxačním lůžku.

Objevte potenciál svých dětí

V Parku Holiday věříme, že je důležité získat děti pro sport od útlého věku. V tomto směru náš klub nabízí kvalitní využití volného času pro Vaše děti.

Zlepšete kvalitu svého života

Pravidelný pohyb a kvalitní odpočinek Vám pomůže upevňovat fyzické zdraví. Zábava a přátelská setkání v příjemném prostředí Vás zase naplní štěstím a uspokojením, zlepší Vám náladu a žádný problém pro Vás nebude neřešitelným. To všechno jsou věci, které zlepšují kvalitu Vašeho života a pro které Vám v klubu Park Holiday vytváříme ty nejlepší podmínky a prostředí. Využívejte jeho služeb pravidelně a sami oceníte, co to znamená kvalitně žít.

Domluvte si návštěvu v klubu Park Holiday