Děti v Parku Holiday

Klub Park Holiday myslí i na děti svých členů. Připravuje pro ně pohybové aktivity a výukové tréninkové programy v rámci Dětské akademie Parku Holiday, kde děti od 4 do 18 let mohou rozvíjet svůj talent, zdraví a kondici v různých sportovních odvětvích pod vedením zkušených a profesionálních trenérů. Klub je také ideálním místem pro rodiny s dětmi, kde mohou trávit čas při sportu i zábavě společně.

Přístav dětství Plavání kojenců a batolat.

Přístav dětství nabízí komplexní programy pro nastávající rodiče a rodiče s malými dětmi, podporující jejich zdravý a všestranný rozvoj. Příkladem aktivit Přístavu dětství je např. plavání kojenců, batolat a předškoláků, programy Něžná náruč (výuka manipulace s dítětem a péče o něj), poradna o psychomotorickém vývoji dítěte, rodinné plavání a další. Aby nemusel Přístav dětství jakkoli omezovat své aktivity a zároveň nerušil ostatní návštěvníky Parku Holiday, má v areálu vyhrazen svůj vlastní prostor s bazénem se slanou vodou

kenny.cz

Další klubové aktivity pro děti

K oblíbeným dětským aktivitám, které klub pro děti svých členů pravidelně organizuje, patří Mikulášská besídka nebo Velikonoční malování.
Disk-golf, lukostřelba, curling, petanque, mini-golf a další zábavné hry, a potom společné opékání buřtů a grilování na srubu v rámci podzimní klubové akce Rozloučení s létem, si získávají stále větší oblibu rodičů s dětmi.

Narozeninové párty Udělejte svým dětem radost!

Oslava narozenin v kruhu svých kamarádů potěší každé dítě. Park Holiday Vám tuto možnost nabízí. Připravíme Vám narozeninovou párty podle Vašich představ a zadání. Máte možnost si zvolit vhodný prostor Parku Holiday, ať je to bowling bar, restaurant Tetu Brissy, společenský sál Emotion nebo v létě srub. Vyberete si z naší široké gastronomické nabídky vhodné menu. Pomůžeme Vám se scénářem narozeninové párty, zajistíme výzdobu i splníme speciální přání jako je třeba přítomnost klauna.