Přidej se k nám.

Jsme stále rostoucí rodinná firma, která podniká více jak 13 let na trhu ubytovacích a gastronomických služeb.
Stejně dlouho provozujeme a rozvíjíme privátní sportovní a wellness klub.
Do našeho týmu hledáme profesionály ve svých oborech, ale i ty, kteří se od těch nejlepších chtějí teprve učit.

Proč zrovna k nám?

• Zákazník je vždy na prvním místě
  • Zaměstnanci jsou největší kapitál naší firmy
  • Poctivý, tvůrčí a týmový přístup

Benefity

• Personální strava pro pracovníky F&B zdarma
  • Bezplatné využívání fitness služeb a raketových sportů
  • Zaměstnanecké slevy na další služby resortu (masáže, bowling, indoor golf)

Vedoucí EMS studia Health & Leisure Club Park Holiday

KOHO HLEDÁME:

Spolupracovníka s manažerskými a obchodními dovednostmi a zkušenostmi z práce v prémium fitness klubu nebo jiném sportovním centru na střední nebo vyšší manažerské pozici, který má rád výzvy, je schopen postavit nový tým a rozjet nové EMS studio.

CO POŽADUJEME:

Certifikát EMS, zkušenosti s přístrojem Body Mihatec. Výborné řídící, organizační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, vstřícný a pro zákaznický přístup, týmový duch, časová flexibilita, znalost anglického jazyka. Vlastní klientela výhodou.

NABÍZÍME:

1. Zajímavou práci v atraktivním a jedinečném prostředí a v jednom z nejmodernějších klubů v ČR.

2. Mimořádnou příležitost pro samostatnou tvůrčí práci na novém projektu.

3. Možnost spojit s prací osobního trenéra či instruktora skupinových lekcí ve fitness klubu.

4. Výborné platové podmínky, vázané na výkon a plnění cílů.

5. Firemní benefity:

• Bezplatné využívání vybraných sportovišť resortu
  • Zaměstnanecké slevy na další služby resortu (masáže, bowling, indoor golf)
  • Podíl firmy na dalším vzdělávání

MÁŠ ZÁJEM?

Pošli nám své CV, napiš nám něco o sobě, my se ti ozveme. Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro potřeby náboru nových zaměstnanců.