Přidej se k nám.

Jsme stále rostoucí rodinná firma, která podniká více jak 13 let na trhu ubytovacích a gastronomických služeb.
Stejně dlouho provozujeme a rozvíjíme privátní sportovní a wellness klub.
Do našeho týmu hledáme profesionály ve svých oborech, ale i ty, kteří se od těch nejlepších chtějí teprve učit.

Proč zrovna k nám?

• Zákazník je vždy na prvním místě
  • Zaměstnanci jsou největší kapitál naší firmy
  • Poctivý, tvůrčí a týmový přístup

Benefity

• Personální strava pro pracovníky F&B zdarma
  • Bezplatné využívání fitness služeb a raketových sportů

KUCHAŘ

CO POŽADUJEME:

Šikovného kuchaře nebo kuchařku se vztahem k hotelové gastronomii. Kolegy, kteří mají ambice něco ve svém oboru dokázat a rádi se učí.  Samostatnost a spolehlivost.

1. Práce v týmu mladých a šikovných nadšenců

2. Práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou ve stabilní společnosti a příjemném prostředí rekreačního resortu

3. Mzda: 35 500 Kč

3. Firemní benefity:

• Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění až do výše 4 000 Kč/M podle délky zaměstnání
  • Personální strava zdarma
  • Bezplatné využívání fitness a raketových sportů
  • Podíl firmy na dalším vzdělávání

PRACOVNÍ DOBA:

Předem naplánované směny krátký/dlouhý týden

MÁŠ ZÁJEM?

Pošli nám své CV, napiš nám něco o sobě, my se ti ozveme. Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro potřeby náboru nových zaměstnanců.

PRODEJCE KLUBOVÉHO ČLENSTVÍ

Pro exkluzivní Health & Leisure Club Park Holiday v Praze 10 - Benicích hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce klubového členství.

KOHO HLEDÁME?

• Jednotlivce, schopného aktivně vyhledávat a kvalifikovat potenciální kandidáty na klubové členství a efektivně je konvertovat na klubové členy
  • Nadšeného, dynamického a motivovaného jednotlivce, který je silně orientovaný na zákazníka, má výborné prodejní, přesvědčovací a komunikační dovednosti
  • Je časově flexibilní, umí plánovat a organizovat, je výrazně orientovaný na výsledek
  • Je adaptabilní, odolný proti stresu, nezlomný, energický
  • Ambasadora Health & Leisure Club Park Holiday, který inspiruje a podporuje lidi ke zdravému životnímu stylu a pomáhá jim dosáhnout jejich fitness cílů a vyšší kvality života
  • Zkušenost a praxe v osobním prodeji vítána, znalost základních prodejních praktik a dovedností

HLAVNÍ ČINNOSTI:

• Plánuje svoje prodejní aktivity na denní bázi v souladu s klubovými cíli
  • Generuje a kvalifikuje potenciální kandidáty na členství a sjednává s nimi osobní schůzky v klubu
  • Získává doporučení od stávajících členů klubu, trvale rozvíjí a využívá členskou bázi jako zdroj nových kontaktů
  • Organizuje osobní schůzky s potenciálními zájemci, provádí představení klubu, vede prodejní rozhovor, uzavírá smlouvy o klubovém členství
  • odpovídá na dotazy a projevený zájem o členství telefonicky, mailem nebo osobně
  • Denně reportuje svému nadřízenému výsledky prodejních aktivit a porovnává je s plánovanými cíli
  • Zajišťuje spokojenost členů se službami klubu, udržuje dobré vztahy se členy klubu

NABÍZÍME:

• Zajímavou, atraktivní a odpovědnou práci s mimořádným prostorem
  • Příležitost k získání vysokého finančního ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
  • Podmínky pro realizaci osobních cílů a záměrů

K přihlášce přiložte strukturovaný životopis, ve kterém uveďte kontaktní adresu a telefon. Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro potřeby náboru nových zaměstnanců.

Přihlášky zasílejte na e-mail: vedeni@parkholiday.cz

Vedoucí EMS studia Health & Leisure Club Park Holiday

KOHO HLEDÁME:

Spolupracovníka s manažerskými a obchodními dovednostmi a zkušenostmi z práce v prémium fitness klubu nebo jiném sportovním centru na střední nebo vyšší manažerské pozici, který má rád výzvy, je schopen postavit nový tým a rozjet nové EMS studio.

CO POŽADUJEME:

Certifikát EMS, zkušenosti s přístrojem Body Mihatec. Výborné řídící, organizační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, vstřícný a pro zákaznický přístup, týmový duch, časová flexibilita, znalost anglického jazyka. Vlastní klientela výhodou.

NABÍZÍME:

1. Zajímavou práci v atraktivním a jedinečném prostředí a v jednom z nejmodernějších klubů v ČR.

2. Mimořádnou příležitost pro samostatnou tvůrčí práci na novém projektu.

3. Možnost spojit s prací osobního trenéra či instruktora skupinových lekcí ve fitness klubu.

4. Výborné platové podmínky, vázané na výkon a plnění cílů.

5. Firemní benefity:

• Bezplatné využívání vybraných sportovišť resortu
  • Podíl firmy na dalším vzdělávání

MÁŠ ZÁJEM?