Přidej se k nám.

Jsme stále rostoucí rodinná firma, která podniká více jak 12 let na trhu ubytovacích a gastronomických služeb.
Stejně dlouho provozujeme a rozvíjíme privátní sportovní a wellness klub.
Do našeho týmu hledáme profesionály ve svých oborech, ale i ty, kteří se od těch nejlepších chtějí teprve učit.

Proč zrovna k nám?

• Zákazník je vždy na prvním místě
  • Zaměstnanci jsou největší kapitál naší firmy
  • Poctivý, tvůrčí a týmový přístup

Benefity

• Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění až do výše 4 000 Kč/měsíc podle délky zaměstnání u nás
  • Personální strava pro pracovníky F&B zdarma
  • Bezplatné využívání fitness služeb a raketových sportů
  • Zaměstnanecké slevy na další služby resortu (masáže, bowling, indoor golf)
  • Odměna 10 000 Kč za doporučení nového kolegy, polovina po uplynutí zkušební lhůty, polovina po 1 roce zaměstnání

Recepční

CO POŽADUJEME:

Příjemného a usměvavého splupracovníka na doplnění dobře fungujícího týmu recepce, který rád komunikuje s hosty, je pečlivý a důsledný. Dobrá znalost AJ, další jazyk výhodou.

1. Práci v týmu kolegů, kteří se navzájem podporují a respektují

2. Práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou ve stabilní společnosti a příjemném prostředí wellness hotelu

3. Odměna: 28 - 30 000 Kč brutto v závislosti na zkušenostech

4. Firemní benefity:

• Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění až do výše 4 000 Kč/M podle délky zaměstnání
  • Personální strava za nákladovou cenu
  • Bezplatné využívání fitness a raketových sportů
  • Podíl firmy na dalším vzdělávání
  • Odměna 10 000 Kč za doporučení nového kolegy (5 000 Kč po uplynutí zkušební lhůty, 5 000 Kč po 1 roce zaměstnání)

PRACOVNÍ DOBA:

12ti hodinnové denní a noční směny (07-19 a 19-07h), krátký dlouhý týden

MÁŠ ZÁJEM?

Pošli nám své CV, napiš nám něco o sobě, my se ti ozveme. Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro potřeby náboru nových zaměstnanců.

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA DO RESTAURANTU TETU BRISSY

CO POŽADUJEME:

Šikovné spolupracovníky do nově se tvořícího týmu servisu, které baví gastronomie, rádi komunikují s lidmi a nebojí se práce, Znalost AJ nebo NJ

NABÍZÍME:

1. Práce v týmu mladých a šikovných nadšenců v zajímavém a specifickém prostředí restaurantu

2. Práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou ve stabilní společnosti a příjemném prostředí rekreačního resortu

3. Odměna: 28 - 35 000 Kč brutto v závislosti na tržbách restaurace

4. Firemní benefity:

• Personální strava zdarma
  • Bezplatné využívání fitness a raketových sportů

PRACOVNÍ DOBA:

Předem naplánované směny

Vedoucí EMS studia Health & Leisure Club Park Holiday

KOHO HLEDÁME:

Spolupracovníka s manažerskými a obchodními dovednostmi a zkušenostmi z práce v prémium fitness klubu nebo jiném sportovním centru na střední nebo vyšší manažerské pozici, který má rád výzvy, je schopen postavit nový tým a rozjet nové EMS studio.

CO POŽADUJEME:

Certifikát EMS, zkušenosti s přístrojem Body Mihatec. Výborné řídící, organizační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, vstřícný a pro zákaznický přístup, týmový duch, časová flexibilita, znalost anglického jazyka. Vlastní klientela výhodou.

NABÍZÍME:

1. Zajímavou práci v atraktivním a jedinečném prostředí a v jednom z nejmodernějších klubů v ČR.

2. Mimořádnou příležitost pro samostatnou tvůrčí práci na novém projektu.

3. Možnost spojit s prací osobního trenéra či instruktora skupinových lekcí ve fitness klubu.

4. Výborné platové podmínky, vázané na výkon a plnění cílů.

5. Firemní benefity:

• Bezplatné využívání vybraných sportovišť resortu