Fitness v Parku Holiday

Chcete zhubnout? Chcete zlepšit kondici, zpevnit a vytvarovat Vaše tělo?
Vytvoříme pro Vás programy odpovídající Vašim potřebám a možnostem. Naši trenéři Vám provedou vstupní diagnostiku, otestují Vaši výkonnost, navrhnou cvičební plán a správnou skladbu Vašeho stravování. Vyberete si svoji lekci z pestré nabídky cvičení ve skupině, jak v sále (v létě venku), tak na spinneru nebo ve vodě.

Technické parametry

Osobní trénink Cvičení s osobním trenérem je nejúčinnější forma jak dosáhnout svých cílů.

Představte si, že máte svého vlastního odborníka, který se stará o to, abyste prováděli správné cviky správným způsobem, který Vás motivuje, povzbuzuje a podporuje tak, aby bylo Vaše cvičení maximálně efektivní a přitom pro Vás bylo zábavou. Osobní trenér průběžně měří Váš pokrok a plnění Vašich cílů, ať jde o snížení váhy, zlepšení kondice, zpevnění a držení těla, zvýšení svalové hmoty nebo řešení zdravotních problémů.
Kromě cvičení Vám osobní trenér poskytne základní doporučení, jak změnit Váš jídelníček a životní styl, abyste svých cílů dosáhli rychleji.

Tým trenérů a lektorů

Tým profesionálních trenérů je Vám kdykoli plně k dispozici pro vybrané tréninkové programy nebo pro okamžité vylepšení úderu, kde cítíte nejistotu v rámci ad hoc individuálních tréninků.

Rozvrh lekcí

Zajímáte se o fitness v Parku Holiday?

Neuvěříte, dokud se sami nepřesvědčíte.

© 2018 PARK HOLIDAY, spol. s r.o., Created by FUTURA | Graphics studio