ClubWell v Parku Holiday Dokonalý odpočinek pro aktivní lidi

Lázeňská zóna Clubwell obsahuje vše, co k dokonalému uvolnění a odpočinku potřebujete. Ideální prostor k uvolnění po fyzickém výkonu při cvičení v Energym nebo po tenisovém či badmintonovém zápasu. Dopřejte si příjemný a výjimečný pocit uvolnění a relaxace. Ne vždy musí být Vaše návštěva v klubu spojená s aktivním pohybem. Po náročném pracovním vytížení Vám procedury lázeňské zóny pomohou vypnout, kompletně se uvolnit, obnovit energii a rovnováhu Vašeho těla a mysli.

Technické parametry

Aqua-aerobic

Aerobní cvičení ve vodě zaměřené na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a tvarování postavy. Odpor vody zvyšuje intenzitu cvičení a masíruje svaly. Dochází až ke 4x rychlejší redukci váhy než na suchu. Při cvičení jsou chráněny klouby a kardiovaskulární systém. Příznivě působí cvičení ve vodě na páteř. Aqua-aerobic přináší fyzické i psychické vyladění a zábavu.

Relax zóna

Kaskádu relaxačních a tělo uvolňujících procedur nabízí Relaxační zóna Clubwell, jakými jsou klasická finská sauna, aroma sauna nebo parní lázeň. Na sauny navazuje ochlazovací bazének a prostor s tříští z ledové studny. Sprchy s různou intenzitou – přívalový déšť, mlha a Kneippova hadice Vám příjemně promasírují povrch těla a relaxační proces završíte na anatomicky tvarovaném relaxačním lůžku v prostorné, prosklené relaxační místnosti s pohledem do přírody.

Masáže

Relaxační, sportovní, terapeutické i thajské masáže si můžete dopřát návazně v salonu Vitalbody.

VitalBody

Tým trenérů

Zajímá Vás bazén a relaxace?