Hýbejte se. Hrajte. Relaxujte. Užívejte si života a posilujte své zdraví.

Vítáme do klubu všechny, kteří žijí aktivním životem, vyznávají zdravý životní styl, pravidelně sportují nebo s pohybem chtějí začít, váží si svého zdraví a jsou ochotni a schopni do něj něco investovat. Členství v klubu Park Holiday Vám přinese mnoho příjemných a nevšedních zážitků, posílí Vaše zdraví, umožní poznat nové lidi a bude trvale obohacovat a rozvíjet Váš život.

Typy členství

Potřebujete poradit?

Členství Premium! Využívejte neomezeně možnosti Parku Holiday!

Jste nároční a chcete neomezeně využívat možnosti Klubu Park Holiday? Pro Vás je připraveno členství PREMIUM, kde kromě všech služeb budete mít k dispozici i exkluzivní právo si převést 2x za měsíc svého hosta do klubu zdarma.

Premium

EnerGym + Rakety nebo Tenis + ClubWell

Kontaktujte nás a společně Vám vybereme členství podle Vašich potřeb

Členství v klubu Vám přinese mnoho dalších výhod:

• Vstupní diagnostika a intro s trenérem
  • Hygienický servis (ručník, ClubWell set)
  • Šipky, pétanque, biliár
  • Parking

Zajímáte se o členství v klubu Park Holiday?

Potřebujete poradit?

Klub, to jsou i Vaše děti

Pro děti členů nabízí klub Studentské členství (>18 let) a Junior kartu (15 let – 18 let) se slevou 50%. Klub Park Holiday připravuje pro děti také pohybové aktivity a výukové tréninkové programy v rámci Dětské akademie Parku Holiday.

Potřebujete poradit?

Firemní členství Zdravější zaměstnanci, zdravější profit.

Vaši zaměstnanci jsou Vaším největším kapitálem. Je proto rozumné se o ně starat. Využijte firemní klubové členství jako benefit pro Vaše zaměstnance, oni Vám to mnohonásobně vrátí! Dokážeme flexibilně reagovat na potřeby Vaší firmy a nabídnout formu členství, která bude odpovídat Vašim potřebám a možnostem. Vyplňte přiložený formulář a náš poradce pro firemní klubové členství se Vám ozve.

Potřebujete poradit?

Zajímáte se o členství v Klubu Parku Holiday?

Neuvěříte, dokud se sami nepřesvědčíte.