Fitness v Parku Holiday

Chcete zhubnout? Chcete zlepšit kondici, zpevnit a vytvarovat Vaše tělo?
Vytvoříme pro Vás programy odpovídající Vašim potřebám a možnostem. Naši trenéři Vám provedou vstupní diagnostiku, otestují Vaši výkonnost, navrhnou cvičební plán a správnou skladbu Vašeho stravování. Vyberete si svoji lekci z pestré nabídky cvičení ve skupině, jak v sále (v létě venku), tak na spinneru nebo ve vodě.

Technické parametry

Osobní trénink Cvičení s osobním trenérem je nejúčinnější forma jak dosáhnout svých cílů.

Představte si, že máte svého vlastního odborníka, který se stará o to, abyste prováděli správné cviky správným způsobem, který Vás motivuje, povzbuzuje a podporuje tak, aby bylo Vaše cvičení maximálně efektivní a přitom pro Vás bylo zábavou. Osobní trenér průběžně měří Váš pokrok a plnění Vašich cílů, ať jde o snížená váhy, zlepšení kondice, zpevnění a držení těla, zvýšení svalové hmoty nebo řešení zdravotních problémů.
Kromě cvičení Vám osobní trenér poskytne základní doporučení, jak změnit Váš jídelníček a životní styl, abyste svých cílů dosáhli rychleji.

Tým trenérů a lektorů

Tým profesionálních trenérů je Vám kdykoli plně k dispozici pro vybrané tréninkové programy nebo pro okamžité vylepšení úderu, kde cítíte nejistotu v rámci ad hoc individuálních tréninků.

Rozvrh lekcí

Gym Pass

Pro zájemce z řad veřejnosti o pravidelné cvičení ve skupině, jak ve fitness zóně Energym, tak v bazénu relaxační zóny Clubwell, nabízíme formy speciální permanentky:

GYM PASS 10GYM PASS 20GYM PASS 30
2 000 Kč 3 500 Kč 4 500 Kč
10 vstupů 20 vstupů 30 vstupů
1,5 měsíce
3 měsíce
4 měsíce

Zvolený GYM PASS zakoupíte při Vaší návštěvě Parku Holiday na klubové recepci.

Dětská
gymnastická akademie Nabízíme kvalitní využití volného času pro Vaše děti!

Školní věk je nejpříznivější období pro motorické učení a rozvíjení koncentrace dítěte. Dítě v tomto věku prožívá radost z pohybu a přirozeně jej vyhledává, proto je důležité tuto výhodu využít. V kurzech gymnastické akademie dítě získá veškeré všeobecné pohybové základy a návyky potřebné v pozdějším věku dítěte. Děti se učí nenásilnou formou her, cvičí podle hudby a získávají základní pohybové návyky nezbytné pro pokračování v jakémkoli sportu.

Zajímáte se o fitness v Parku Holiday?

Neuvěříte, dokud se sami nepřesvědčíte.