Aktivity v přírodě

Součástí přírody

Park Holiday patří k těm málo centrům, který nabízí skvělé podmínky pro aktivní odpočinek nejen pod střechou, ale i pod širým nebem. Jeho umístění do malebného koutu přírodního parku Botič-Milíčov v jižním cípu Prahy mu dodává netušené možnosti pro outdoorové aktivity, které v jiném fitness nebo wellness klubu nenajdete.

Pěší/Cyklo turistika

Malebná krajina přírodního parku Botič - Milíčov přitahuje do této lokality stále více milovníků pěší turistiky a cykloturistiky. Výhodná poloha Parku v bezprostřední blízkosti sítě turistických cest láká stále více k procházkám nebo cyklistickým výletům. Zájemce o tento typ aktivit vybavíme trekingovým kolem a helmou, holemi pro Nordic Walking, podrobnou mapou okolí a doporučíme trasy, odpovídající kondici každého jednotlivce nebo skupiny.

Venkovní sportoviště

Venkovní prostor klubu Park Holiday zaujímá plochu téměř 2 ha. Jsou na něm umístěny mimo jiné 4 venkovní kurty na tenis s povrchem umělé trávy. Všechny kurty jsou vybavené umělým osvětlením. Dále je součástí venkovních sportovišť kurt na volejbal/nohejbal rovněž s umělou trávou. V areálu najdete i hřiště na petanque a disk-golf.

Srub

…ležící v zahradě areálu, přímo u tenisových, volejbalových kurtů a hřišti na petanque, je ideálním místem pro skupinové akce, pro soukromou oslavu či svatební zahradní párty. Jeho kapacita je cca 80 lidí. Díky zastřešení lze pořádat BBQ, grilovat či opékat i za nepříznivého počasí!

Domluvte si návštěvu v klubu Park Holiday